Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Krusevo - Kotor I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

 

 Krusevo - Kotor

Go down 
2 posters
АвторПорака
vendy

vendy


Број на мислења : 51
Join date : 2008-05-02
Местолокација : Kotor , Crna Gora

Krusevo - Kotor Empty
ПишувањеПредмет: Krusevo - Kotor   Krusevo - Kotor I_icon_minitimeНед Јун 22, 2008 3:55 am

Evo napisat cu i ja par rijeci o mojim utiscima...
Prvo se izvinjavam Misku sto se nisam javila , bila sam stalno uplakana , neraspolozena i veci dio dana u kuci .Bila sam u grupi , i nisam se pitala ni o cemu,uglavno su drugi pravili planove gdje i kako ...Imas prekrasnu kcerkicu i tebi i tvojoj zeni zelim sve najljepse .Bit ce prilike jos da se upoznamo i popijemo kafu.
Krusevo je mjesto gdje se covjek jednostavno mora vratiti.
Otrcala bih na Gumenje 3-4 puta u toku dana , popila pice ili kafu u Skaru 2 puta i to je sve . Poslije 23 h bih opet otisla do Tose..i to je to .Na klupi na njegovom grobu sam provela mnogo sati...Upoznala sam sve cuvare ...nisu me ometali , sklonili bi se da na miru sjedim ..A uvece je jako lijepo i tuzno kod Tose...vjetar duva ,svijece trepere i stotine svjetiljki oko njega .I tisina .Nikad nije sam , mnogo mladih ljudi prije nego iz provoda odu kuci , svrate do Njega , zapale svijecu i idu kuci .Provela sam cijeli jedan dan u Manastiru , ne turisticki vec radno .Kuvao se rucak za ljude koji rade i bila sam od koristi :)prala sam sudove . Upoznala sam Tosinog tatu ,strica...mnogo mi lici na strica .Imaju iste oci ,osmijeh..ili se to meni samo cini .Na povratku iz Manastira nabrala sam poljsko cvijece za Tosu , a bijelim kombijem do groblja odveo me Tosin tata...Taj dan necu nikad zaboraviti.
U Krusevu sam saznala da su Kotor i Krusevo bratski gradovi od prije 20-30 godina , a u Opstini sam vidjela sliku Kotora.To mi se dopalo , nisam to znala .Upoznala sam Bojana Krizaja .Ono sto mi Tose znaci sada , Krizaj mi je znacio kao djetetu . Moja soba bila je izlijepljena posterima , sa djecacima sam tapkala slicice za moj album , a tata mi je morao kupiti skije kao njegove ...plakala bih kad ne bi bio prvi ...I upoznam ga u Krusevu ...Rekao mi je da je u Krusevo stigao iz Kotora Smile Slucajnost ? Ne znam...mnogo je to slucajnosti...
Krusevo , vidimo se opet
Krusevo - Kotor Krizaj10

Krusevo - Kotor Krusev17

Krusevo - Kotor N5610810
Вратете се на почетокот Go down
ceca




Број на мислења : 7
Join date : 2008-05-13

Krusevo - Kotor Empty
ПишувањеПредмет: Re: Krusevo - Kotor   Krusevo - Kotor I_icon_minitimeПет Јун 27, 2008 2:25 pm

ko ne bi pustio suzu ..ja ne mogu a da je ne pustim...krusevo docu ti i ja ....ve sakam site
Вратете се на почетокот Go down
 
Krusevo - Kotor
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: За Крушево :: Импресии од Крушево-
Отиди до: