HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share
 

 Бритни деверуша на свадбата на својата сестра

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 46
Join date : 2008-04-05
Age : 35
Местолокација : Krusevo

Бритни деверуша на свадбата на својата сестра Empty
ПишувањеПредмет: Бритни деверуша на свадбата на својата сестра   Бритни деверуша на свадбата на својата сестра I_icon_minitimeВто Апр 08, 2008 10:58 am

Бритни деверуша на свадбата на својата сестра

Бритни деверуша на свадбата на својата сестра Britni_jemie

Сестрата на популарната проблематична пејачка Бритни Спирс, 17-годишната Џејми Лин која веќе е бремена ова лето ќе се венча со Кесји Алдриге, а токму Бритни ќе биде главна деверуша на нивната свадба.

Како што пишуваат светски медиуми, нивното семејство очигледно проценило дека психичката состојба на Бритни се поправила до таа мерка што веќе може да и се верува во однос на оваа задача.

Ѕвездата на серијата „Зои 101“ Џејми Лин сеуште официјално не потврдила дека е верена, но извори блиски на семејството потврдија дека свадбата е планирана за почетокот на летните месеци на имотот на Спирсови во Лузијана.

За да не ја повтори грешката на постарата сестра, мајката на идната невеста инсистира на пребрачен договор, кој според семеен пријател веќе е подготвен за потпишување.

Поранешниот менаџер на Бритни потврди дека тие повторно почнале да комуницираат, но сеуште нема договор за враќање на сцената.
Вратете се на почетокот Go down
http://krusevo.macedonianforum.net
 
Бритни деверуша на свадбата на својата сестра
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Екстра Занимливости-
Отиди до: