HomePortalGalleryБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Пон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Сре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Сре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Сре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Сре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Сре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Вто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Вто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Вто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share | 
 

 Peticija za spomenik na TOSE na plostadot Makedonija!!!!

Go down 
АвторПорака
toseangel

avatar

Број на мислења : 1
Join date : 2009-01-05
Age : 29

ПишувањеПредмет: Peticija za spomenik na TOSE na plostadot Makedonija!!!!   Вто Јан 06, 2009 7:08 pm

Bо името на сите фанови на Тоше Проески ве замолувам да се потпишете на петицијата отворена на барање на градночалникот на град Скопје г-н Трифун Костовски и фановите на Тоше за изградба на споменик на нашата поп икона на градскиот плоштад во Скопје,што е можно во покус рок ве замолувам да се потпишете и да го препорачате линкот на вашите пријатели,роднини,сакани и блиски,затоа што ТОШЕ тоа и го заслужува!!!
Тоше те сакаме!


http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Peticija za spomenik na TOSE na plostadot Makedonija!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Фан клуб на Тоше Проески :: За пријателите на Тоше-
Отиди до: