HomePortalGalleryБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Пон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Сре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Сре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Сре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Сре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Сре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Вто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Вто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Вто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share | 
 

 Komentari za koncertot na 5 oktomrvri 2008***

Go down 
АвторПорака
Patricija-TOSE TE SAKAM

Patricija-TOSE TE SAKAM

Број на мислења : 15
Join date : 2008-08-07
Age : 24
Местолокација : stip

ПишувањеПредмет: Komentari za koncertot na 5 oktomrvri 2008***   Чет Окт 09, 2008 4:47 pm

Bese ubavo,no mnogu zalno,mi pomina kako niz son,ne znaev ni kaj se naogam,ni toa deka TOSE vise ne e megu nas...Go nemase toj glas da ni kaze AJDE MAKEDONIJO PEJTE SO MENE...SKOPJE NEKA GRMI...USTE POSILNO...:'(


KE SE VIDIME TOSE...TAMU GORE...NEKADE VO NOKTA...TE SAKAM***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ToseБрој на мислења : 4
Join date : 2009-02-09

ПишувањеПредмет: Re: Komentari za koncertot na 5 oktomrvri 2008***   Пон Фед 09, 2009 1:03 am

Поради тоа што вечерва дури се регистрирав еве и ја погледнав оваа тема и ќе кажам дека стварно имаше помешани чувства , чувства на радост и тага,но сепак според мене еден од најтажните беше на избор за песна на спорткса химна каде и песната на Тоше победи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Komentari za koncertot na 5 oktomrvri 2008***
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Луди Фотографии-
Отиди до: