HomePortalGalleryБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Пон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Сре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Сре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Сре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Сре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Сре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Вто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Вто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Вто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share | 
 

 Каде на одмор ова лето?

Go down 

Каде на одмор ова лето?
Надвор од државава
0%
 0% [ 0 ]
Можеби Охрид, Струга...
20%
 20% [ 1 ]
Некое планинско место
40%
 40% [ 2 ]
Никаде
40%
 40% [ 2 ]
Општо гласови : 5
 

АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 46
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Местолокација : Krusevo

ПишувањеПредмет: Каде на одмор ова лето?   Саб Јун 28, 2008 3:05 am

sunny Каде на одмор ова лето?! sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://krusevo.macedonianforum.net
vendy

vendy

Број на мислења : 51
Join date : 2008-05-02
Местолокација : Kotor , Crna Gora

ПишувањеПредмет: Re: Каде на одмор ова лето?   Нед Јун 29, 2008 12:11 pm

meni niko nece dati odmor , racunaju da sam ovih 5 dana provedenih u Krusevu imala odmor ..uzas ,ali tako je sa privatnicima Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sotirБрој на мислења : 2
Join date : 2008-06-28

ПишувањеПредмет: Re: Каде на одмор ова лето?   Саб Jул 19, 2008 5:22 pm

на крушевско езеро ајде сите !!!Последната промена е направена од sotir на Пет Jул 25, 2008 7:48 pm. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SenkaБрој на мислења : 1
Join date : 2008-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Каде на одмор ова лето?   Нед Jул 20, 2008 5:00 pm

Се знае каде..во Крушево нормално! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Каде на одмор ова лето?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Каде на одмор ова лето?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: За Крушево :: Импресии од Крушево-
Отиди до: