HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share
 

 „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 46
Join date : 2008-04-05
Age : 35
Местолокација : Krusevo

„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа Empty
ПишувањеПредмет: „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа   „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeНед Јун 15, 2008 12:06 am

„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа Hardes10

Видео спотот за песната „The Hardest Thing“ од Тоше Проески кој синоќа ја имаше промоцијата на Хрватскиот Радиски фестивал, од денеска ќе се емитува на MTV Адриа.

Видео спотот е составен од различни снимки. „Ем-ти-ви Адрија“ која го монтираше клипот, во црно - белата разгледница од Јамајка, одлично ги вклопила највпечатливите настапи на Тоше, почнувајќи од евровизискиот настап во Истанбул, преку документарниот филм „Пет години Балкан“ на „Аворд ентертејмент“, па се до спектакуларниот концерт во „Белградска арена“, кој Тоше го претставува како интимен, но и многу талентиран музичар во текот на снимањето на албумот.Албумот кој Тоше го подготвуваше на Јамајка, во Велика Британија и во Шведска со искусни продуценти и музичари, ќе биде постхумно објавен на есен.
Вратете се на почетокот Go down
http://krusevo.macedonianforum.net
Kavadarc
Гостин„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа Empty
ПишувањеПредмет: Re: „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа   „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeВто Јун 24, 2008 2:28 am

Страшно добра песна!
Вратете се на почетокот Go down
sarenkapica

sarenkapica

Број на мислења : 5
Join date : 2008-05-15

„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа Empty
ПишувањеПредмет: Re: „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа   „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitimeСре Јун 25, 2008 12:17 pm

Kavadarc напиша:
Страшно добра песна!

EDNOSTAVNO '' SIMPLE THE BEST '' I love you I love you I love you
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа Empty
ПишувањеПредмет: Re: „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа   „The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
„The Hardest Thing“ од Тоше од денеска на MTV Адриа
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Новости :: Архива на новости-
Отиди до: