HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share
 

 Духот на Тоше на фотографија

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 46
Join date : 2008-04-05
Age : 35
Местолокација : Krusevo

Духот на Тоше на фотографија Empty
ПишувањеПредмет: Духот на Тоше на фотографија   Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeСре Мај 14, 2008 1:19 pm

Духот на Тоше на фотографија

Тоше Проески се појави и на фотографија. По вчерашното појавување на ликот на Тоше Проески на Велигнедско јајце, Милена не можела да се воздржи, а да не ја сподели сликата со сите. Милена Секуловска има 19 години и живее во Драчево. На маскенбалот за 1 април се сликала со својата другарка. Веднаш го забележала ликот на Тоше во позадината, но сакала сликата да си ја зачува само за себе, мислејќи дека е единствената која го забележала тоа. Но откако тоа им го покажала и на своите родители и тие го познале Тоше.
Милена тврди дека не се работи за фотомонтажа. Останува прашањето дали се работи за ефект, добиен со играта на светлината во позадина, создаден при сликањето на фотографијата на априлскиот маскембал?

Духот на Тоше на фотографија 1secur10
Вратете се на почетокот Go down
http://krusevo.macedonianforum.net
vendy

vendy

Број на мислења : 51
Join date : 2008-05-02
Местолокација : Kotor , Crna Gora

Духот на Тоше на фотографија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Духот на Тоше на фотографија   Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeЧет Мај 15, 2008 3:51 pm

neka ga ostave vise na miru da pociva , cas slika , cas duh u tjelu djevojcice ,pa jaje ..tose je medju andjelima i tamo nas ceka
Вратете се на почетокот Go down
katence
ГостинДухот на Тоше на фотографија Empty
ПишувањеПредмет: Tose Proeski   Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitimeПет Мај 16, 2008 7:28 pm

A be aj vike ne znajte ni so da napravite uste samo za da dobiete slava i ostanato ostajte go nasiot Tose da pociva vo mir ako tolku go sakate...i voa stvarno ne e ubavo vaka,da se pravat vakvi montazi......imajte malku oset i malku pocit......
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Духот на Тоше на фотографија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Духот на Тоше на фотографија   Духот на Тоше на фотографија I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Духот на Тоше на фотографија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Новости :: Архива на новости-
Отиди до: