HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Посета на Крушево I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Посета на Крушево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Посета на Крушево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Посета на Крушево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Посета на Крушево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Посета на Крушево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Посета на Крушево I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Посета на Крушево I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Посета на Крушево I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share
 

 Посета на Крушево

Go down 
АвторПорака
Ангела

Ангела

Број на мислења : 5
Join date : 2008-05-13

Посета на Крушево Empty
ПишувањеПредмет: Посета на Крушево   Посета на Крушево I_icon_minitimeВто Мај 13, 2008 9:05 pm

Зимото 27 декември бев во Крушево по 5 или 6 пат во мојот живот...како и секогаш тоа гратче ми е врзано за срце и повторно си го повторив истото-морам да се вратам таму. Поради обврските на работа не можев порано, па затоа оваа сабота што измина ја поминав токму таму. Како и секогаш се воодушевував на тој планински град (па дури и куќите ги сликав) но не е ништо како порано. Жално е. Тешко е. Тажно е. Убавината на градот е иста, но насмеаните лица живоста ја нема....насекаде билборди од Тоше...само тага и болка во очите на Крушевчани....
Едно големо сочуство од мене до сограѓаните на Тоше...изгубивме вистински ангел кој беше овде меѓу нас и кој ќе живее секогаш во нашите срца..
Посета на Крушево L_c97cae8470a3c326b764e5440569d7ab
Посета на Крушево L_b2549074f8a33420072bb396bdee17c9

Посета на Крушево L_961f12c795b9b78fc02456841d583ad1

Посета на Крушево L_baf5b15d4d02caaf3913eb3ace61656a
Вратете се на почетокот Go down
Ангела

Ангела

Број на мислења : 5
Join date : 2008-05-13

Посета на Крушево Empty
ПишувањеПредмет: Re: Посета на Крушево   Посета на Крушево I_icon_minitimeСре Мај 14, 2008 6:10 pm

Еве уште нешто од викендот во Крушево....

Посета на Крушево L_654dd32d78bdd45d05dc4da3ad4ed9a3
Посета на Крушево L_29c5435b4ebcac506b697a2baec9c2f5
Посета на Крушево L_93d675155aeb07f4defd1f2772eaecc4
Посета на Крушево L_1c97657267a87c638552a861d52beb41
Вратете се на почетокот Go down
sarenkapica

sarenkapica

Број на мислења : 5
Join date : 2008-05-15

Посета на Крушево Empty
ПишувањеПредмет: Re: Посета на Крушево   Посета на Крушево I_icon_minitimeВто Aвг 12, 2008 10:12 am

blagodaram mnogu na slikite preubave su Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Посета на Крушево Empty
ПишувањеПредмет: Re: Посета на Крушево   Посета на Крушево I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Посета на Крушево
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: За Крушево :: Импресии од Крушево-
Отиди до: