HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share
 

 Исчезна жител од Кичево

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 46
Join date : 2008-04-05
Age : 35
Местолокација : Krusevo

Исчезна жител од Кичево Empty
ПишувањеПредмет: Исчезна жител од Кичево   Исчезна жител од Кичево I_icon_minitimeНед Мај 11, 2008 1:54 pm

Полицијата распишала потерница за пронаоѓање наисчезнатата кичевка Живка Темелковска (65), која последен пат била видена завчера во Кичево. Од полицијата информираат дека Темелковска ја забележале вработените во маркетот „Алфа“ на улицата 11 Септември, каде што таа пазарела. Според нивните изјави, кога жената излегла од маркетот застанало возило од кое некој и' се обратил по име и и' рекол дека син и' имал сообраќајка. Вознемирената Темелковска ги фрлила торбите со купените продукти и мобилниот телефон и се качила во возилото. Од тој момент и' се губи секоја трага.Полицијата интензивно работи на случајот.
Вратете се на почетокот Go down
http://krusevo.macedonianforum.net
 
Исчезна жител од Кичево
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Новости :: Архива на новости-
Отиди до: