HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез
Главно мени

--------------------
--------------------
--------------------
 
Latest topics
» Постхумно уште две награди за Тоше во Хрватска
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 8:21 pm by Anali

» Nokia 8800 Gold Arte Triband 3G Unlocked Phone......500Euros
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:28 pm by Jake100

» Canon LEGRIA HF20 HD Camcorder.......600Euros
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Canon EOS 450D 12MP DSLR Camera---300Euro
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:27 pm by Jake100

» Apple iPhone 3G S 32GB(Speed) Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone....300Euros
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:26 pm by Jake100

» Nikon D700 12MP DSLR Camera---800Euro
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:25 pm by Jake100

» Koji je poslednji film koji ste gledali?
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:23 pm by sonja_tose

» BUKET ZA TOSETA- Kurir 21.05.2008
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:18 pm by sonja_tose

» tose angel
Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:01 pm by sonja_tose

Радио во живо
 
 
 
 

Share
 

 Скопјанец прогласен за мртов

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 46
Join date : 2008-04-05
Age : 35
Местолокација : Krusevo

Скопјанец прогласен за мртов Empty
ПишувањеПредмет: Скопјанец прогласен за мртов   Скопјанец прогласен за мртов I_icon_minitimeНед Мај 11, 2008 1:49 pm

Скопјанец преку ноќ станал мртов, непознат сторител му направил некролог и го залепил на видни места во комплексот Порта Влае во Скопје.
Скопјанец прогласен за мртов Images14
Случајот во полиција го пријавил 39 – годишниот скопјанец Маријан С. кој рекол дека непознато лице ноќта помеѓу седми и осми мај залепил некролози со негово име и презиме на повеќе дуќани во комплексот. На нив имало отпечатена содржина за неговата ненадејна смрт и за тоа се информираат сите роднини и пријатели.
Вратете се на почетокот Go down
http://krusevo.macedonianforum.net
 
Скопјанец прогласен за мртов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Новости :: Архива на новости-
Отиди до: